Slēgta cikla pārstrāde

Vēlamies sadarboties ar uzņēmumiem, kas interesējas par savu plastmasas produktu pārstrādi atkārtotai izmantošanai.

Mēs palīdzēsim jums kļūt par aprites ekonomikas daļu

Mūsdienās pāreja uz aprites ekonomiku nav tikai iespēja – tas ir būtisks solis uz priekšu. Samazinot atkritumus un pieaugot atkārtotai izmantošanai, jūsu uzņēmums var ne tikai ietaupīt resursus, bet arī palielināt konkurētspēju un uzlabot reputāciju. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums attīstīt un īstenot aprites ekonomiku saskaņā ar jūsu uzņēmuma vajadzībām un iespējām.

Izejmateriālu izmantošana jaunu produktu ražošanai
Plastmasas atkritumi tiek šķiroti un pārstrādāti
Tiek ražots pārstrādāts izejmateriāls

Uz inovācijām vērsts virziens

Kā daļu no vides pārvaldības procesa “Nordic Plast” pastāvīgi inovē ražošanas procesus. Mēs esam apņēmušies radīt jaunus produktus un pakalpojumus, veicinot mūsu kolektīvo misiju glābt mūsu planētu no atkritumu pārpilnības.

Līderi polipropilēna pārstrādē

Kā lielākajam polipropilēna pārstrādātājam Baltijas reģionā, “Nordic Plast” prioritāte ir lielie maisi (bulk bag), kas ir galvenais izejmateriāls atkārtoti pārstrādātajam polipropilēnam.

Slēgts cikls

Pārstrādāts Polipropilēns

Šī inovācija apgāž mītu, ka tikai svaigs polipropilēns var tikt izmantots lielo maisu ražošanai. Sadarbojoties ar mūsu projekta partneri, “Thrace Polybulk AS” no Norvēģijas, mēs esam pierādījuši pretējo, un tagad arvien vairāk lielo maisu ražotāju visā pasaulē izskata iespēju atkārtoti izmantot pārstrādātu polipropilēnu savos produktos.

Slēgts cikls

Pārstrādāta LDPE plēve

“Nordic Plast” piemēro slēgtā cikla principu arī LDPE plēves pārstrādei, jo īpaši depozītu iepakojumu maisu pārstrādei. Latvijas un Lietuvas depozīta iepakojuma operatori nodrošina LDPE plēves maisus, kas tiek izmantoti atgriezto PET pudeļu un skārda bundžu uzglabāšanai. Mēs pārstrādājam šos maisus granulās, kas pēc tam tiek izmantotas, lai ražotu jaunus maisus atgriezto pudeļu un skārda bundžu uzglabāšanai.

Sadarbība

Mēs aicinām sazināties ar mums, lai kopā piešķirtu otru dzīvi jūsu produktiem un pievienotos mūsu ilgtspējas misijai.