Polimēru pārstrāde ilgtspējīgai nākotnei

Viens no lielākajiem polimēru pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā, kas ražo augstas kvalitātes PET pārslas un granulas.

Vēsture

Kopš 2003. gada “Iterum” darbojas kā Latvijā vienīgā, bet kopš 2009. gada Baltijā vadošā polietilēnteraftalāta (PET) pārstrādes rūpnīca. Pastāvīgi ieguldām rūpnīcas un tehnoloģiju attīstībā, lai palielinātu ražošanas jaudu un izstrādātu jaunus un augstvērtīgus produktus. Šobrīd esam viens no lielākajiem polimēru pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā, vienuviet koncentrējot nozares kompetenci, tehnoloģijas un uz attīstību vērstu pieeju.

2010. gada par “Iterum” īpašnieku kļuva “Eco Baltia”, kas ir Baltijas valstīs lielākā vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa un nodrošina pilna cikla atkritumu apsaimniekošanu no to savākšanas līdz pārstrādei.

Paplašinoties starptautiskajā tirgū, 2022. gada septembrī “Iterum” iegādājās Čehijas vadošo poliestera šķiedru ražotāju “TESIL Fibres”, kas izmanto pārstrādātās PET pārslas, nodrošinot galaprodukta – poliestera šķiedras – ražošanu.

Produkti

Pateicoties moderniem tehnoloģiskajiem risinājumiem, mēnesī saražojam par 30% vairāk augstvērtīgu PET pārslu un granulu, kas gandrīz 100% apmērā tiek eksportētas.

Misija un vīzija

Mūsu misija ir padarīt vides labklājību un otrreiz lietojamo iepakojumu par katra pirmo izvēli, bet vīzija – veicināt, ka resursu otrreizējā pārstrāde ir pašsaprotama izvēle katram ražotājam un patērētājam.

Resursu otrreizējā pārstrāde kā pašsaprotama izvēle katram ražotājam 
un patērētājam

Darbs uzņēmumā

Nāc strādāt polimēru pārstrādes nozarē – ražošanā un birojā!