Jaunumi

6 jūnijs, 2024

PET pudeļu pārstrādes uzņēmums “PET Baltija” kļūst par “ITERUM”

Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas un atkritumu pārstrādes uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” uzņēmums AS “PET Baltija”, kas ir viens no lielākajiem polietilēnteraftalāta (PET) pudeļu pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā, maina uzņēmuma nosaukumu uz “ITERUM” un ievieš jaunu zīmola vizuālo identitāti, kas ir daļa no plašākas biznesa stratēģijas. Šīs stratēģiskās pārmaiņas īstenotas ar mērķi stiprināt uzņēmuma tirgus pozīcijas polimēru pārstrādes nozarē un veicināt tā starptautisko izaugsmi.

21 aprīlis, 2024

20% “PET Baltija” pārstrādāto PET pudeļu ir ar neatdalāmiem korķiem

Baltijā lielākais PET (polietilēntereftalāta) pārstrādes uzņēmums AS “PET Baltija” šī gada janvārī pārstrādājis 4487 tonnas PET pudeļu, no kurām katra piektā pudele ir ar neatdalāmu korķi.

21 aprīlis, 2024

AS “PET Baltija” 2022. gadu noslēgusi ar vēsturiski labāko apgrozījuma rādītāju

AS “PET Baltija” neto apgrozījums pērn salīdzinājumā ar 2021. gadu  palielinājās par 56%, sasniedzot 78,9 miljonus eiro.

21 aprīlis, 2024

Investējot 35 miljonus eiro, AS “PET Baltija” sadarbībā ar SIA ”PICHE” attīsta vienu no lielākajām un modernākajām PET pārstrādes rūpnīcām Eiropā

Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” rūpnīca AS “PET Baltija”, kas ir viena no lielākajiem PET pārstrādātājiem Ziemeļeiropā, investējusi vairāk nekā 10 miljonu eiro jaunas PET pārstrādes ražotnes attīstībā Olainē.